Cемінар Clarivate Analytics: «Ваша стаття у Web of Science: міфи та реальність» (13.09.18. 15-00)

До уваги науковців, викладачів, аспірантів!

Повідомляємо Вам про те, що 13 вересня о 15:00-16:30  у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича (вул. Володимирська, 58, к. 31а, 3 пов.відбудеться семінар на тему «Ваша стаття у Web of Science: міфи та реальність», до участі в якому запрошуються дослідники, яких цікавлять особливості публікації результатів наукової діяльності в авторитетних світових журналах. Семінар проведе фахівець з навчання Clarivate Analytics, к.б.н. Ірина Тихонкова.

Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича регулярно проводить інформаційні заходи та індивідуальні консультації з роботи з електронними ресурсами для дослідницької діяльності, доступними в університеті. Проведення подібних заходів спрямоване на позитивний вплив не лише на підвищення публікаційної активності окремих дослідників, але й на репутацію університету в цілому.

Для участі у заході просимо попередньо зареєструватись за посиланням: http://bit.ly/2x2Ii5q