Декан факультету соціології КНУ прочитав лекцію в університеті м.Лунд (Швеція)

03.05.2018 декан факультету соціології КНУ імені Тараса Шевченка Горбачик А.П. прочитав лекцію студентам факультету соціології університету м. Лунд (Швеція) на тему «Порівняльний аналіз даних соціальних досліджень (на прикладі даних Європейського соціального дослідження ESS)».

В ході лекції були представлені теоретичні засади та практичні підходи до аналізу в порівняльних соціальних дослідженнях. Лекція супроводжувалася комп’ютерною демонстрацією практичних прийомів порівняльного статистичного аналізу емпіричних даних на прикладі аналізу ставлень до гендерних стереотипів в Україні та в Швеції з використанням даних міжнародного проекту «Європейське соціальне дослідження» (European Social Survey, ESS).

Горбачик А.П. знаходиться в університеті м. Лунд (Швеція) за європейською програмою обміну Erasmus+ з метою подальшої розробки спільної магістерської програми подвійного дипломування «Гендерні студії» / “Gender Studies” та з метою читання лекцій.