Факультет соціології оголошує конкурс есе (творів-роздумів) для учнів 10-11 класів!

Якщо Ви цікавитесь проблемами суспільства, плануєте в майбутньому пов'язати своє життя з професією соціолога, або просто хочете поділитись із нами своїми думками про стан та розвиток сучасного суспільства, запрошуємо взяти участь у нашому конкурсі!

На Вас чекають спілкування з фахівцями факультету соціології та, звісно, призи.

Окрім того, що ваші есе читатимуть найкращі викладачі факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переможці будуть запрошені до участі у дводенному воркшопі від наших викладачів! Під час воркшопу Ви зможете відчути себе студентом Факультету соціології, взяти участь у цікавих теоретичних та практичних заняттях, квестах, вікторинах, познайомитися зі спільнотою нашого факультету та весело провести час. Воркшоп відбудеться 17  – 18 листопада.

Теми для есе (оберіть одну із запропонованих, яка здається вам найбільш цікавою або запропонуйте свою):

• Нерівність в Україні: стимул для змін чи перепона для зростання?
  • Місце України в глобальному світі: як його знайти?
  • Космополітизм чи патріотизм – вибір сучасного українця?
  • Гендерні стереотипи – надумана проблема чи реальна перепона в сучасному світі?
  • Суспільство споживання – українські реалії.

До участі запрошуються всі охочі учні 10 – 11 класів українських шкіл!

Вимоги до написання робіт:

Основна вимога – ми хочемо бачити саме ВАШІ думки, тому

• Роботи з вмістом плагіату не будуть допущені до участі в конкурсі
  • Не потрібно перетворювати свою роботу на збірку цитат
  • Цитування та додаткова література НЕ Є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ та додатково оцінюватись не будуть
  • Робота має бути оформлена таким чином: шрифт TimesNewRoman, 14 розмір, інтервал - 1,5 , всі поля - 2 см
  • Зразок до оформлення роботи наведений у прикріпленому файлі
  • Назва файлу обов’язково має містити ваше ім'я та прізвище
  • Обсяг роботи – 3-7 сторінок А4

Надсилайте свої роботи до 25 жовтня 2018!

Роботи та організаційні питання надсилайте на пошту: naukove.tovaristvo@gmail.com в темі листа вказуйте «конкурс есе»

Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті факультету 2 листопада!

Вручення призів та воркшоп відбудуться 17 – 18листопада на Факультеті соціології за адресою Київ, просп. Глушкова 4-д. (проїзд та проживання здійснюється за кошти учасників).

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЕСЕ!

У додатку файл зі зразком офрмлення тексту.