Лекція Лариси Пильгун та Михайла Савви "Оцінювання соціальних програм і проектів в Україні: досвід і перспективи"

24 квітня 2017 р. з 14.00-15.20 в рамках навчальної дисципліни «Оцінювання соціальних програм і проектів» на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться лекція Лариси Пильгун та Михайла Савви на тему: «Оцінювання соціальних програм і проектів в Україні: досвід і перспективи».

Михайло САВВА - доктор політичних наук, професор, голова правління Експертної групи "СОВА", член правління Української асоціації оцінювання.

Лариса ПИЛЬГУН - MBA, MPA, заступниця голови правління Експертної групи "СОВА", заступниця голови правління Української асоціації оцінювання, член правління Євразійського альянсу національних асоціацій в сфері оцінювання.

Місце проведення зустрічі: м.Київ, пр. Глушкова, 4-д, факультет соціології КНУТШ, ауд. 312.

Вхід вільний