Лікбез про гендерну рівність та недискримінацію | 2 жовтня | Інститут журналістики

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Інститут журналістики

Факультет соціології

ВГО Центр "Розвиток демократії"

запрошують 2 жовтня на

Лікбез про гендерну рівність та недискримінацію

15.30–16.00 – реєстрація (хол Інституту журналістики)

16.00–16.05 – Відкриття заходу. Вступне слово (Анастасія Волобуєва, Юлія Шафаренко, Світлана Бабенко)

16.05–16.30 – Марія Дмитрієва, засновниця і модераторка Фемінізм-УА: «Фемінізм, гендерна рівність, недискримінація»

16.30–17.40 – «Гендерна рівність та сексуальна експлуатація: взаємозв’язок та протидія»:

– Меган Вокер, виконавча директорка, Лондонський центр допомоги жінкам-жертвам насильства, Канада;

– Таїна Б’єн-Еме, виконавча директорка, Коаліція з протидії торгівлі жінками (CATW);

– Грегуар Тері, виконавчий директор, Коаліція протидії проституції (CAP), Франція;

– Хелен МакДонадд, співголова організації «Шведська модель негайно!», Велика Британія.

17.40–18.00 – Надія Ковалевич, менеджерка з комунікацій, Фонд народонаселення ООН в Україні: «Діяльність Фонду народонаселення ООН в Україні з протидії насильству».

Модераторка заходу – Марія Дмитрієва.

Виступи закордонних гостей – англійською мовою. Передбачений послідовний переклад українською.

Захід відкритий. Реєстраційна форма: https://goo.gl/forms/9xqU9HsKtyq6SHx63.

Місце проведення: м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, Інститут журналістики, 32 аудиторія, 3-й поверх.