Міжнародний круглий стіл «Виклики гендерної освіти та досліджень: між академією та активізмом» 18 травня 2018 р

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародного круглого столу «Виклики гендерної освіти та досліджень: між академією та активізмом», який проводиться в рамках ХV Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми розвитку соціологічної теорії: Модернізація суспільства та соціальні технології» 18 травня 2018 р. (м. Київ) 10.00-14.00.

Питання для обговорення

• Ратифікація Стамбульської конвенції: чому “гендер” стало незручним для політикуму словом?

• Домашнє насильство та стереотипи патріархатних сімейних ролей

• Антигендерні рухи в Україні: данина традиції чи моральні паніки

• Право на тіло: в кого є, а в кого немає (від гарасменту до антиабортного законодавства)

• Гендер та інтерсекційнийінші виміри

• Кроссекційні нерівності у сучасній Україні

• Гендерна чутливість в дослідженнях та викладанні

Робочі мови– українська, англійська

Модераторка круглого столу Світлана Бабенко, керівниця магістерської освітньої програми "Гендерні студії", факультет соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Для участі у круглому столі необхідно надіслати на електронну адресу sbabenko(а)knu.ua із позначкою в темі листа "круглий стіл 18 травня" до 25 квiтня 2018 р. (включно) наступний пакет з 2-х електронних документів (форми дивіться нижче у Додатку «Інформаційний пакет заявки»):

1) тези доповіді; 2) заявка на участь у конференції. Кожний файл з електронного пакету документів має бути позначеним прізвищем учасника латиницею (напр.: , ) За результатами конференції всі учасники отримають збірник матеріалів конференції та сертифікат учасника.

Організаційний внесок: Організаційний внесок участі у конференції складає - 250 грн. - для дійсних членів САУ (хто має сплачені членські внески) старше 35 років - 200 грн.; - для дійсних членів САУ (хто має сплачені членські внески) молодше 35 років, аспірантів - 150 грн.;

Учасники конференції мають можливість сплатити оргвнесок при реєстрації на конференції або перерахувати на банківський рахунок (реквізити будуть вказані в листі-запрошенні). Оргвнесок покриває витрати на видання матеріалів конференції (збірка матеріалів), і проведення кави-брейку.

Проїзд, харчування та проживання - за рахунок учасників. За умов попередньої заявки учасники конференції можуть бути розміщені в готелі університету на період роботи конференції.

Увага! Після отримання від Вас файлів з матеріалами заявки учасника, на Вашу електронну адресу буде вислано повідомлення про отримання оргкомітетом заявки. Якщо таке повідомлення Ви не отримаєте, то обов’язково передзвоніть до оргкомітету! Адреса оргкомітету конференції (за місцем розташування): факультет соціології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, просп. Академіка Глушкова 4д, к.501 Поштова адреса оргкомітету конференції: факультет соціології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, 01601, вул. Володимирська 64/13. Тел.: +38-044-259 70 52, +38-044- 521 32 63, +38-067-317 23 33 Електронна адреса оргкомітету конференції: socioconfKNUTSH@ukr.net

Контактні особи: секретар оргкомітету конференції Нахабіч Марина Анатоліївна (+38-067-317 23 33)

Запрошуємо взяти участь у конференції!

З повагою, Оргкомітет