Наша випускниця включена Forbes до списку 30 найбільш впливових молодих підприємців усього Азійського регіону

Не можемо не поділитись почуттям гордості за успіхи чудової випускниці факультету соціології Київського університету ім.Т.Шевченка Ольги Олейнікової, яка включена журналом Forbes до списку 30 найбільш впливових, креативних та успішних молодих підприємців усього Азійсько-Тихоокеанський регіону! 

Три роки тому Оля блискуче захистила у Сіднейському університеті PhD дисертацію про життєві стратегії українських мігрантів в Австралії, стала засновницею і директоркою аналітичного центру Ukraine Democracy Initiative в Австралії ( http://ukrainedemocracy.org/, ) активність якого сприяє розвитку громадських ініціатив та формуванню позитивного іміджу України. Нарешті, Оля започаткувала дуже успішний партнерський біізнесовий проект Persollo (https://persollo.com/brands ). 
І ось тепер - підкорення експертів журналу Forbes та Азійсько-Тихоокеанського регіону! - Публічне визнання досягнень Ольги Олейнікової не тільки в міжнародному академічному середовищі, але й у висококонкурентному середовищі бізнес-ініціатив! . 
Олю, щиро вітаємо і пишаємось Вами!

 

Про рейтинговий список журналу Forbs: 

Про діяльність центру "Українська демократична ініціатива" - в інтерв'ю Укрінформ з Ольгою Олейніковою: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2215392-olga-olejnikova-direktor-centru-ukrainska-demokraticna-iniciativa-sidnej.html).