Не соціологією єдиною!

На днях студентка 2-го курсу нашого факультету, Анастасія Форостяна, завершила 3-х етапний міжкультурний молодіжний проект, що відбувся за підтримки громадських організацій Club Lumière, Centre Francais de Berlin, Asso Gwennili. Протягом року вона у компанії молоді з України, Франції та Німеччині відвідала ці три країни, де навчалась театральному мистецтву.
Окрім цього, пізнавала інші культури (а саме: французьку та німецьку), щодня займалась лінгвістичною анімацією (вивчаючи основи німецької та французької мови) та найголовніше - сприяла популяризації української мови та культури.

Здобуті соціальні зв’язки та міжнародний досвід не лише корисні для саморозвитку, а й становлять професійний інтерес, адже соціологія прагне вивчати різноманіття суспільств і допомагає їх зрозуміти.