Щиро вітаємо переможців конкурсу есе!

Підведено остаточні підсумки конкурсу есе!

Ми надзвичайно вдячні всім учасникам і учасницям конкурсу. Комісія, що складалася з викладачів нашого факультету,  з цікавістю читала, перечитувала й оцінювала десятки робіт, що надійшли на нашу пошту.

З огляду на велику кількість яскравих і змістовних конкурсних робіт, ми не могли обмежитися лише трьома призами, і розподілили дипломи та подарунки за 1, 2 і 3 місце між десятьма призер(к)ами.

Беззаперечним лідером став Ерік Кучеренко, посівши перше місце за чудове есе про місце України в глобальному світі.

Друге місце розділили між собою:

• Вікторія Нікон
  • Ліла Береза
  • Надія Оногуекхіан-Хаберт.

Третє місце посіли:

• Дарина Полівіна
  • Тетяна Пересунько
  • Ольга Кривенко
  • Дар'я Віннік
  • Катерина Гордина
  • Іван Васюк

Якщо ви не знайшли свого прізвища у списку переможців - не засмучуйтесь! Це зовсім не значить, що ваше есе недостатньо хороше. Просто вам не пощастило потрапити у першу десятку. Ми дуже цінуємо зусилля кожного/кожної з вас! Саме тому члени нашої комісії написали особистий відгук на кожну роботу (ви отримаєте або вже отримали його на свою поштову скриньку).

І саме тому ми запрошуємо усіх учасників конкурсу без винятку на соціологічний воркшоп для старшокласників, що відбудеться 17-18 листопада на факультеті соціології КНУ ім. Тараса Шевченка  (за адресою м. Київ проспект Академіка Глушкова, 4-д). Тоді ж ви зможете отримати свої дипломи й призи, а також познайомитися ближче з соціологією та з нашим факультетом.

Подробиці ми повідомимо найближчим часом :)

До складу конкурсної комісії входили викладачі факультету:
д. соц. н. Соболевська М. О.

к. соц. н. Петренко-Лисак А. О.,
к. соц. н. Юзва Л. Л.,
к. соц. н. Червінська Т. Г.
 к.соц. н. Мороз Є. О.
 Шелухін В. А.