XXI Міжнародна наукова конференція Харківські соціологічні читання. "Мова соціології: сучасні тренди" (16-17.11.2018)

16-17 листопада у Харкові відбудеться  XХІ Міжнародна наукова конференція Харківські соціологічні читання.
Тема конференції: «Мова соціології: сучасні тренди».

Далі наводиться перелік секцій та «круглих столів», які планується провести в межах конференції.

Секції:
  • Метафори, концепти, конструкти: чи релевантна мова соціології?
  • Цифрові технології у дослідженні сучасного суспільства
  • Фактори та форми соціально-політичної інтеграції та дезінтеграції у сучасному світі
  • Кризи, революції та війни у соціологічному дискурсі Другого модерну
  • Соціальна інклюзія та ексклюзія в освіті
  • Покоління X, Y, Z: у пошуках мови дослідження сучасної молоді
  • Мова юридичної соціології як натхнення духу права
  • Соціологія та соціальна робота: мова й поле взаємодії

«Круглі столи»:

• Мова та суспільні ієрархії: соціологічний погляд
  • Політика гендерної рівності та недискримінації в Україні: особливості впровадження та перспективи
  • Реформа освіти і мовне питання: точка зору суб’єктів освіти
  • Якість медичної освіти в оцінках викладачів та студентів
  • Репродуктивні плани та сімейні цінності сучасного студентства: за результатами міжнародного дослідження
Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR1aTaYNhaHQIpIYmaJ2k48yScQOpA..., за бажанням, на адресу оргкомітету socioedition@karazin.ua можна надіслати статтю, вимоги до оформлення яких додаються.

Статтю треба подати до 5 вересня 2018 року.
Статті, автори яких не заповнять реєстраційну форму, розглядатися не будуть!

З питань підготовки та проведення Харківських соціологічних читань звертатися до: Мурадян Олени Сергіївни ((057) 707 53 97, e-mail: socio@karazin.ua; Сокурянської Людмили Георгіївни ((057)707 54 90; 067 58 77 248; 095 47 27 761; e-mail: sokuryanska@karazin.ua); Хижняк Лариси Михайлівни ((057)707 52 37); e-mail: l.khyzhniak@karazin.ua); Остроухової Анни Сергіївни ((057)707 53 89; socioedition@karazin.ua).